вівторок, 1 грудня 2015 р.

«Я можу все…».

   «Я можу все…». Під такою назвою у Дніпропетровську відкрилася експозиція,  приурочена до  міжнародного дня інвалідів.
На ній представлені роботи дітей з особливими потребами. На виставці можна побачити різноманітні малюнки, вироби ручної роботи та фотокартки від «особливих» хлопців та дівчат. 
   11-річна Поліна – дитина з особливими потребами. Але незважаючи на це дівчинка навчається у звичайній школі, добре знає англійську мову, товаришує з однолітками та має безліч хобі. Мала розповідає, постійно бере участь у різноманітних творчих конкурсах, на яких зайняла чимало  призових місць. Отримала близько 30-ти дипломів. На цій виставці Поліна також представила свою роботу.
   На цій виставці представлено близько півсотні робіт: малюнки, вироби ручної роботи, фотокартки тощо. Їх автори - особливі діти. Така виставка проводиться у Дніпропетровську  не вперше, за словами організаторів подібні заходи - це чудова можливість соціалізувати дітей у суспільстві, та підштовхнути їх до нових звершень.
   На урочисте відкриття виставки приїхали і самі автори робіт, і їхні батьки. Пані Наталія – активіст благодійної організації, яка допомагає особливим дітям.  Вона ж -  мати дитини з особливими потребами. В цій експозиції представлені фотокартки, на яких зображена її донька під час улюблених занять. Наталія розповідає, її маленькій дуже допомагає творчість.
   До 7 грудня, поки триватиме виставка,  кожен бажаючий зможе подивитися на роботи особливих дітей. Експозиція розташована  на другому поверсі дніпропетровської міської ради.