середа, 2 грудня 2015 р.

Знай, вмій, живи.

   У Дніпропетровську пройшов фестиваль цивільної оборони.
В ньому прийняли участь учні 9-11 класів. Кожна команда підготувала виставу, що демонструє як треба поводити себе під час надзвичайних ситуацій.
   Сергій навчається на другому курсі  Дніпропетровського військового ліцею. У майбутньому планує пов’язати своє життя із військовою справою. Події на Сході країни хлопця не лякають. Говорить, якщо треба буде, то піде захищати свою країну. Спеціально для фестивалю цивільної оборони Сергій разом із своєю командою підготували виставу,  яка має навчити  пересічних громадян як поводити себе під час військових дій.  
   Проект «Знай, вмій, живи.» вже рік успішно працює у Дніпропетровську. Ідея його створення належить волонтерам та учасникам АТО. Які звернулись до військовослужбовців з проханням провести городянам повчальні лекції з цивільної оборони. Їхню ідею підтримали, адже вміння правильно поводити себе в надзвичайних ситуаціях необхідно не лише під час військових дій. Такі знання будуть корисні і у мирному житті – впевнений начальник військового ліцею.
   На фестиваль завітало чимало городян. Адже про свою безпеку, в першу чергу, треба дбати самостійно – говорять гості. Завдяки цьому заходу містяни отримали багато корисної інформації, яка допоможе  правильно поводити себе у надзвичайних ситуаціях.
   Організатори обіцяють, що подібні заходи стануть постійними, адже у наш  час кожен повинен знати, як правильно поводитися  у надзвичайних ситуаціях аби врятувати своє життя та життя своїх близьких.