вівторок, 1 грудня 2015 р.

День боротьби зі СНІДом.

   В календарі благодійних організацій перше грудня виділяється особливо яскраво. Адже саме в перший день зими в світі відзначають міжнародний день боротьби зі СНІДом.
Тож, і благодійні організації Дніпропетровська долучилися до подолання цього вірусу. В рамках акції вони встановили мобільні лабораторії біля залізничного вокзалу. Тож, усі бажаючі можуть отримати інформацію стосовно захворювання, контрацепцію та перевірити своє здоров’я абсолютно безкоштовно.
   Проте, на щастя, вже існують препарати, за допомогою яких інфікована людина може спокійно жити. Організатори акції додають – СНІД вже не є такою проблемою, як у дев’яностих роках. Головне – вчасно дізнатися про захворювання. Саме з цією метою і проводять такі заходи. Марина стала першою, хто вирішив здати аналіз крові на СНІД задля свого душевного спокою.
   Дмитро – професійний лікар – інфекціоніст. Протягом останніх 6 років допомагає благодійникам проводити подібні акції. Каже: за статистикою обласного спеццентру за першу половину 2015-го року кількість інфікованих суттєво знизилась. Для нього особисто та його колег це – гарна новина. Адже доволі важко сказати іншій людині, що у неї СНІД, - додав медик.
   Мобільна амбулаторія має достатньо ресурсів аби протестувати 200 осіб. Увесь день благодійники проведуть у найбільш  людяних місцях Дніпропетровська: курсуватимуть містом: обстежуватимуть людей та інформуватимуть: аби ті дбали про власне та чуже здоров’я і життя.