понеділок, 30 листопада 2015 р.

Покалічене життя.

   Через халатність лікарів у 13-річного хлопчика виникла величезна злоякісна пухлина.
Дніпропетровські медики вчасно не помітили у дитини рак і півроку лікували від зовсім іншої хвороби. Спеціалісти прописали прогрівання, яке ні в якому разі не можна було робити. Саме через це пухлина у хлопчика значно збільшилась. Тепер врятувати життя малюка можуть лише німецькі лікарі та пів мільйона гривень.
   Стасу лише 13 рочків. Та він вже добре знає, що означає боротись за життя. Хлопчик хворий на рак, він добре розуміє, яка це страшна хвороба, але вірить - все буде добре. Тримається з усіх сил та переживає аби  інші діти  не знали такого ж лиха.
   Майже рік тому, після прогулянки, хлопчику стало зле. Жалівся на біль у спині та нозі. Після  обстеження дитини медики встановили діагноз: защемлення сідничного нерва. Прописали прогрівання, масаж та фізичні навантаження. Але Стасу становилось все гірше - розповідають батьки. Вирішили обстежити хлопчика  у Києві.
   На разі врятувати життя дитини стало можливим. Але на операцію потрібно чимало грошей. Сім? вже витратила усі свої заощадження на лікування Стаса. А діяти треба швидко, адже другого шансу у дитини може  й не бути. Тож всією родиною  просять допомоги в усіх небайдужих.