понеділок, 30 листопада 2015 р.

Витрати, здобутки та напрацювання.

   Щотижневий звіт про роботу облдержадміністрації презентував радник очільника регіону Юрій Голик.
Інфраструктурні зміни, оновлення електронних баз та нові проекти за останній тиждень вдалося зробити чимало.
   Тепло та комфортно. У виховному комплексі селища Веселе відкрили модернізовану котельню. Стара система була не ефективною, погано прогрівала приміщення та витрачала чимало газу. Реконструкцію котельні завершили й  у Васильківському районі. Загалом у 2015 –му  планували збудувати близько двох сотень інфраструктурних об’єктів більшість з них завершать вже до кінця цього року.
   Здорові люди - сильна нація. Минулого тижня облдержадміністрація профінансувала закупівлю двох сучасних медичних апаратів. Один з них поповнив технічний склад лікарні імені Мечникова інший направили до Дніпропетровського кардіологічного центру. 
   На завершальному етапі роботи по благоустрою вулиці Робоча. Наразі тут підключають систему освітлення, кладуть плитку та висаджують дерева.
   Та піклуються на Дніпропетровщині не лише про естетичне оформлення. Болючим питання для жителів регіону залишається проблема водопостачання. Водоводи старі та вже не ефективні. Тому цьому питанню приділили особливу увагу.
   А ось центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації розпочав створення бази даних усіх демобілізованих. Сюди внесли вже декілька тисяч осіб. В Україні такий електронний список буде першою повноцінною базою учасників АТО.