понеділок, 16 листопада 2015 р.

Дніпропетровщина збирає однодумців.

   Всеукраїнський форум Центрів допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям провели в Дніпропетровську.
Керівники центрів та волонтерських громадських організацій обмінялися досвідом та разом шукали шляхи вирішення нагальних проблем демобілізованих бійців.
Після демобілізації майже кожен військовий відчуває на собі синдром АТО.  Звикнути до мирного життя непросто, але необхідно. Допомогти колишнім бійцям реалізувати свої права та гарантії покликані спеціальні координаційні центри. В червні 2015 року за підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Валентина Резніченка, Дніпропетровщина першою в Україні відкрила Центр допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей. За цей час до установи звернулися більше 2х тисяч військових та їх рідних за юридичною, соціальною та медичною допомогою.
   Вслід за Дніпропетровщиною координаційні центри почали відкривати і в інших областях України. Зокрема в жовтні запрацював центр допомоги на Кіровоградщині.Фіксують, що кількість звернень військовослужбовців з першого дня – величезна. А питання у всіх нагальні:
   Та увагу приділяти необхідно не тільки самим військовим, але і їхнім сім’ям, адже жінки та діти  також потребують психологічної та юридичної допомоги. Впевнені представники громадської організації «Рада матерів і дружин учасників АТО».
   В ході форуму представники центрів допомоги обговорили, як ефективно вирішити нагальні питання колишніх бійців. А також домовилися про створення єдиної бази демобілізованих військовослужбовців. Всі напрацювання цієї зустрічі передадуть до Адміністрації Президента.