вівторок, 24 листопада 2015 р.

На захисті природи.

   Акція  зариблення Дніпровського водосховища коропом, який зростав  в установках замкнутого водопостачання на базі лабораторії аграрно-економічного університету – проведена успішно.
 Близько 1000 екземплярів цьогорічного коропа  випустили у Дніпро працівники лабораторії. 
   Цю малечу впродовж всього літнього сезону у лабораторії аграрно-економічного університету підрощували аспіранти кафедри водних біоресурсів. Сьогодні для учасників експерименту особливий день. Випускають своїх вихованців у самостійне життя.
   Керівник експерименту – Марія Стась  розповідає, ретельно готували рибу до зміни  середовища. Але, як-то кажуть: плани-планами, а необхідну температуру повітря у природи навряд чи замовиш. Тож адаптація нових водних мешканців,  забрала більше часу,  ніж планувалось.
   Зрощували коропа за допомогою новітніх для Дніпропетровська технологій. В установах замкнутого водопостачання. За словами керівників проекту,  на сьогодні свою головну мету вони виконали   – риба адаптована та випущена в природні умови. На цьому молоді експериментатори зупинятись не збираються, вже після нового року планують вирощувати раків, молюсків та креветок. Що урізноманітнять та   поповнять  іхтіофауну головної водної артерії  Дніпропетровська.