четвер, 26 листопада 2015 р.

Реконструкция ограждения на Набережной

     Дніпропетровська набережна стане безпечнішою. Найближчим часом комунальники встановлять недостаючі секції паркану, та відновлять старі.
Будівельні роботи вже розпочали, якою ж стане найдовша набережна у Європі після реставрації огорожі?
     За останні півтора роки огородження Дніпропетровської  набережної стало меншим на 127 секцій. Кількість тих, які пошкодили – складно навіть підрахувати. За даними дніпропетровської міськради вандали надали збитку бюджету близько 2,5 мільйонів гривень.  Гордість міста – найдовша набережна у Європі наразі не тільки не милує очі, а ще й дуже небезпечна для мешканців. Люди, прогуляючись понад річкою можуть впасти прямо у Дніпро.  За словами фахівців, вина тому – непрактичні та незакріплені конструкції.
     Але наразі вже розпочали встановлювати нову, антивандальну огорожу. Змонтували 20 секцій, які установлять на ділянці він нового мосту до вулиці столярова. На цьому відрізку набережної огорожа з’явиться вже цього року. Паркан виробили за сучасними технологіями, віна буде міцним, гарним та навіть патріотичним.
     Робота кипить повним ходом, адже встигнути треба до початку морозів та хуртовин. Будівельники кажуть, при встановленні нових чавунних конструкцій  виникає чимало складнощів, але все ж-таки обіцяють впоратися.
     Нову огорожу закуплили коштом міського бюджету, на це виділили майже 4  мільйони гривень. 20 секцій огорожі з’являться на набережній вже цьогоріч, інші ж – впродовж наступного року.  Загалом планують відновити та встановити 197 чавунних  секцій.