вівторок, 24 листопада 2015 р.

Петриківський розпис.

   Дорослі уважно роздивляються роботи талановитих майстрів. А дітлахи тим часом поспішають на майстер-клас – мріють навчитись петриківському розпису.
Більшість з них – школярі, які збираються пов’язати своє життя з мистецтвом, тому уважно спостерігають за роботою професіоналів – сподіваються, що колись зуміють малювати так само. Трохи зусиль та фантазії і виходить перша картина.
   Настя в захваті від майстер-класу. Каже, це  дуже цікаво та корисно. Дівчина навчається не першому курсі Художнього коледжу та мріє бути дизайнером. Тому завжди відвідує подібні заходи, бо прагне здобути досвід у цьому виді мистецтва.
   А ось Аліса й сама може будь-кого навчити петриківському розпису. На вставку вона завітала не тільки подивитись на талант молодих майстрів, а й згадати свої студентські роки. В експозиції представлені і її роботи, над яким вона працювала ще під час навчання. Згадує, вчитись іноді було складно, але воно того варте, адже зараз молода дизайнерка  має роботу своєї мрії.
   Роботи, які представлені на виставці об’їздили багато куточків світу. І в кожній країні знайшли своїх шанувальників. Люди у захваті від яскравих картин українських майстрів  - розповідає організатор.
   Вже вкотре виставка петриківського розпису не лише познайомила дніпропетровців з народним мистецтвом а й надала можливість спробувати себе у ролі художника.