понеділок, 23 листопада 2015 р.

Нове життя в новій оселі.

   Родичам загиблих бійців вручили ключі від нових осель.
  Однокімнатниі квартири у сучасному житловому комплексі отримали одразу дві сім’ї. Житло придбали у рамках програми підтримки родин загиблих військовослужбовців.
   Тетяна Вікторівна втратила сина. Її Сашку було лише 22 роки. Жінка згадує, так і не змогла побути з єдиним сином, адже він тільки-но повернувся з армії і одразу ж пішов служити на Схід країни.
   Володимиру, чоловіку Надії, виповнилось 29, через два тижні після свого дня народження він загинув. У них залишилась маленька донечка, їй лише 5 рочків. Життя її тата забрала війна. Тож ніякі блага не замінять батька та чоловіка – каже вдова загиблого героя.
   Обидві сім’ї загиблих героїв отримали ключі від квартир у новому житловому комплексі. Оселі вони обирали самостійно. Міська рада лише перерахувала кошти на їх купівлю. В рамках програми підтримки родин загиблих військовослужбовців у Дніпропетровську придбали вже 4 квартири. Документи на  житло готують ще для 11 родин. Незабаром і вони отримають ключі від квартир, у яких, як сподівається міська  влада, вони зуміють розпочати нове життя, не зважаючи на таку тяжку біль втрати.