пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Порок серця - не вирок.

   Два місяці від роду та вже такий сильний. Від народження маленький Сашко бореться за своє життя.
На світ він з’явився разом із братом – близнюком та вже через 5 днів після народження у нього діагностували порок серця. Майже місяць Сашко перебував у третій дитячій лікарні та коли стан погіршився малого доставили до дніпропетровського клінічного центру кардіології та кардіохірургії. Тут дитину одразу підключили до апаратів життєзабезпечення. Самостійно качати кров маленьке серце пацієнта просто не могло.
   Звістка про такий недуг не на жарт злякала батьків. Ще у пологовому будинку вони написали відмову від хлопчика. Життя Сашка розпочалося з кардіологічного відділення та завдяки роботі лікарів та підтримці небайдужих людей дитина все ж отримала шанс на повноцінне життя. 
   13 листопада хлопчика прооперували. Лікарі боролися за життя дитини впродовж чотирьох годин. Медики говорять, наразі після операції, немовля почуває себе добре. Всі  показники маленького пацієнта у нормі. Стан Сашка стабільний.
   У палату інтенсивної терапії до маленьких пацієнтів не рідко приходять батьки. Сказати добре слово чи просто потримати за ручку – медики говорять малеча відчуває цю підтримку та одужує швидше. Для Сашка мамою та татом став увесь медичний склад відділення. Говорять, ці слова підтримки дитина чує та розуміє.
   Попереду у малого ще щонайменше дві операції. Наступна після шести місяців і ще одна після трьох років. Та лікарі впевнені дитина матиме повноцінне життя. Займатися спортом, вчитися у школі та  університеті йому не протипоказано. Наразі вже є бажаючі усиновити хлопчика.