понеділок, 16 листопада 2015 р.

Весело та з користю для розуму.

   Дніпропетровщина відзначила Дні науки в Україні.
Мешканці міста брали участь у справжніх наукових дослідах, дивувалися співочій блискавці, слухали лекції та робили селфі у шлемі Дарта Вейдера.
   Диво для звичайної людини – для науковця питання декількох фізичних законів. Справжні спецефекти створює Артем Дем’яненко разом з товаришам. Блискавку, що співає, команда ентузіастів збирала декілька років на власні кошти. Хлопець зізнається, доводилося багато працювати та забути про літній відпочинок. Адже гроші на створення власної блискавки потрібні не малі – більше 30 тисяч гривень. Результатом винахідники залишилися задоволені. Принципів функціонування дива в секреті не тримають.
   Спецефекти від команди Артема нікого не залишили байдужим. Одразу по закінченню шоу до фізиків стояла ціла черга шанувальників, щоб поспілкуватися та дізнатися більше про винахід.
Захарові – 12 років. Малий розповідає, коли виросте, стане фізиком. Та не аби яким.
   Та штучна блискавка – не єдина подія на заході. На відвідувачів чекали також і цікаві лекції від Євгена. Хлопець розповідає – намагався зробити доповідь про науку максимально ненауковою.
   Організатори Днів науки в Дніпропетровську  розповідають, намагалися зробити захід якнайбільш цікавим для відвідувачів. Та закохати в науку людей, які досі вважали її
   Одночасно з Дніпропетровськом Дні науки провели також в Києві, Харкові, Львові та Одесі.