середа, 18 листопада 2015 р.

Нова міська влада.

   Борис Філатов, як новообраний міський голова, вже готовий працювати.
Каже: єдина перепона - відсутність посвідчення міського голови. Однак, планує вже з наступного тижня розпочати реалізацію власної програми розвитку міста.
   За словами Бориса Філатова - нова міська влада повинна бути компактнішою. Відтак на тих, хто займає місце у кабінетах лише для своєї фінансової вигоди чекає звільнення з посад. Залишаться тільки ті, хто готовий працювати на благо Дніпропетровська незалежно від своєї партійної приналежності. Задля розвитку міста команда новообраного мера готова співпрацювати з представниками Солідарності, Самопомічі, Громадської сили та Опозиційного блоку. -  додав Борис Філатов.
   Питання співпраці з Опозиційним блоком наразі є доволі гострим. Адже представники  партії-опонента збираються оскаржити результати місцевих виборів в суді.
   Тож  новообраний мер Дніпропетровська  поки чекає офіційного призначення. Каже, що почне свою роботу з  розширення співпраці з облдержадміністрацією стосовно впровадження електронних послуг для городян. Всі інші нагальні питання для міста планує обговорити з депутатами міськради вже на першій сесії.