понеділок, 30 листопада 2015 р.

Військові навчання.

   На Дніпропетровщині, у селищі Черкаському тривають військові  навчання.  Вже досвідчені та вперше мобілізовані бійці  відпрацьовують тактику бою, вчаться стріляти з танків та гвинтокрилів.

   Рано-вранці на полігоні тихо та вітряно. Але зовсім скоро розпочнеться велика баталія. Декілька днів військовослужбовці випробовували свої сили в учбових боях. Зараз – завершальний етап навчань.
   Військовослужбовці стріляють по мішенях з танків та гвинтокрилів, вчаться працювати швидко та злагоджено. Треба засвоювати військову  науку зараз – адже у справжньому бою такого шансу не буде. Хлопці діють сміливо та рішуче, бойові завдання виконують із точністю.
   Командири кажуть, на навчаннях дуже важливо відпрацювати всі ситуації,  які можуть виникнути у бою – правильно патрулювати територію, вміти рятувати поранених, та не забувати й про маскування.  
   На «відмінно» – так оцінюють дії військових командири батальйонів та керівники підрозділів. Кажуть, такий злагоджений та вмілий бойовий склад на війну відпускати не страшно. Вже зовсім скоро всі учасники навчань поїдуть до зони АТО, і там, у справжньому бою покажуть усі здобуті навички.