середа, 25 листопада 2015 р.

Реабілітація для учасників АТО.

   Бійці, які повертаються з фронту потребують не лише лікування. Демобілізованим військовим потрібно пройти цілий комплекс фізіологічних та психологічних  заходів.
Саме з цією метою в Дніпропетровському обласному госпіталі для ветеранів відкриють реабілітаційне відділення для учасників АТО. Наразі там повним ходом йде ремонт.
   Майже місяць гуркіт перфоратора лунає в Дніпропетровському обласному госпіталі для ветеранів війни. Цілий поверх відвели під реабілітаційне відділення для учасників АТО. Після завершення ремонту 35 бійців одночасно зможуть проходити комплекс заходів для якнайшвидшого повернення до повноцінного життя.  А за ініціативі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка – у майбутньому відділенні з’явиться нове та сучасне обладнання.
   Не забули і про душевні рани. Із військовослужбовцями працюватимуть професійні психологи та психотерапевти. Наразі вони проходять тренінги та переймають досвід литовських колег. Для більшої ефективності реабілітацію бійців АТО вирішили не ділити на етапи.
   Головним болем для працівників госпіталю наразі є питання комфортного розміщення учасників АТО та інших пацієнтів медзакладу. Проблему обіцяють вирішити найближчим часом.
   Розпочати роботу нового відділення планують наприкінці грудня. Поки що ж будівельники намагаються вкластися в строк, а медики із нетерпінням очікують на новеньке обладнання, яке допомагатиме лікувати не тільки учасників АТО,  а всіх пацієнтів госпіталю.