вівторок, 10 листопада 2015 р.

Утеплити будинок безкоштовно

   У рамках міської програми кожен дніпропетровець може подати заявку на утеплення фасаду багатоквартирного дому. У двох будинках міста роботи вже розпочали,
інші – планують відремонтувати та утеплити впродовж найближчих кількох років. Як отримати тепло у квартирі за бюджетні кошти та якими багатоповерхівками міська влада займеться в першу чергу?
   Цього року у Дніпропетровська влада розпочала програму з утеплення фасадів та капітального ремонту багатоквартирних будинків. Першим, пілотним проектом стали ось ці дві багатоповерхівки на проспекті Героїв. Скарг від мешканців, за словами чиновників було безліч, а технічний стан будинку просто жахливий. Тож наразі ремонтні роботи у повному розпалі.
   Багатоповерхівок, які збудовані у такий спосіб як ці – у Дніпропетровську ще декілька. Їх також почнуть ремонтувати найближчим часом. Але, за словами чиновників, утеплити планують й інші будинки. Розраховувати на це можуть абсолютно всі мешканці багатоквартирних домів, але перевагу віддаватимуть тим, хто найближчим часом планує створити ОСББ.
   Списки тих будинків, які будуть відремонтовані наступного року чиновники формують вже зараз. Міська влада закликає всіх до першого грудня подати заявку на утеплення. Якщо ви зробите це пізніше – будівлю відремонтують не раніше 2017-го. Також Михайло Лисенко зазначив, заяви краще подавати одразу до міськради.
   Міські чиновники планують виділити  на утеплення фасадів будівель у 2016 році близько чотирьохсот мільйонів гривень. Бюджет прийматимуть вже за кілька тижнів, а перелік багатоповерхівок, які відремонтують та утеплять обіцяють презентувати вже на другій сесії міськради.