субота, 28 листопада 2015 р.

Мости дружби

     Україна встановлює зв’язки з Республікою Білорусь. Дніпропетровцям влаштували презентацію нового проекту співпраці, у рамках якого сподіваються налагодити тісні відносити.
На презентації виступили представники різних видів мистецтва як України, так і Білорусії. За словами організаторів, таким чином вони намагались показати, що між двома слов’янськими народами є багато чого спільного.
     «Мости Дружби» - новий проект Будинку мистецтв, мета якого вивчити вже існуючі та встановити нові зв’язки з  Білорусією. У його рамках влаштували презентацію, аби показати містянам, наскільки плідно вже співпрацюють два народи. На захід запросили чимало діячів мистецтва, які зробили свій значний внесок.
     На презентації представили роботи відомого художника Михайла Кублика. Аби створити виставку «Історичні та сакральні місця Білорусії та України» митець здійснив декілька поїздок до Білорусії. В результаті він написав більше сорока полотен, на яких зобразив знакові місця.
     На полотнах автора можна побачити Біловезьку пущу, Брестську фортецю, селище Мир та багато інших видатних місць. Після того, як виставку оцінять дніпропетровці, експозиції планують відвезти до Білорусії.
     Окрім художника представити публіці свої досягнення запросили журналістів, краєзнавців, вокалістів та майстрів народного мистецтва. Завершили вечір переглядом історичного фільму.