четвер, 12 листопада 2015 р.

Низка порушень з боку підприємств-перевізників.

   В Дніпропетровську перевірили якість перевезень на приміських маршрутах. Представники обласної влади та правоохоронці виявили низку порушень з боку підприємств-перевізників.
   Алла Анісімова – представник підприємства, що опікується перевезенням пасажирів на маршруті Дніпропетровськ-Підгороднє. Про досягнення свого підприємства жінка розповідає із захопленням, та наголошує, що для комфорту пасажирів у фірмі роблять все можливе.       Проте самі пасажири якістю перевезення вкрай незадоволені. Кажуть, постійно стикаються із порушенням водіями розкладу руху.  І прямо звинуватили представника підприємства у брехні.
  На бік обурених громадян стали і представники влади. За ініціативи голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка провели спеціальну перевірку якості перевезення на приміських маршрутах. В ході інспекції правоохоронці виявили низку порушень. Зокрема, це недостатня кількість візуальної інформації та засобів безпеки в салоні автівок, відсутність контактних номерів телефонів підприємств, які обслуговують маршрути та значне порушення розкладу руху.
   Наразі підприємству-перевізнику винесли попередження. Якщо ж всі порушення найближчим часом не виправлять – перевізнику загрожуватиме розірвання угоди. Представники облдержадміністрації обіцяють тримати якість перевезень на контролі, тож ця інспекція не була останньою.