вівторок, 24 листопада 2015 р.

Обмін досвідом.

   Обмін досвідом, новітні способи реабілітації та сучасний підхід. Литовські психологи навчають дніпропетровських лікарів та діляться секретами реформування медицини.
   Пан Тадеуш – представник маловідомої лікарської професії. Він ерготерапевт. В Україні спеціалістів цього профілю дуже мало. Проте саме від них залежить якість реабілітації людей з психічними травмами. Своїм українським колегам Пан Тадеуш розповідає про свою спеціалізацію та ділиться досвідом.
   Команду закордонних медиків в Україну запросили за ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Валентина Резніченка. Литовські спеціалісти навчать своїх українських колег новітнім способам реабілітації хворих.
   Особливу увагу в своїх тренінгах спеціалісти приділили темі реабілітації демобілізованих військовослужбовців та членів їхніх сімей. Проте зазначили, що психологічної допомоги потребують також й інші верстви населення. Зокрема сотні людей в Україні чекають на якісну психосоціальну реабілітацію.
   Українські медики програмою тренінгів не аби як задоволені.  І сподіваються на нові медичні реформи. Зокрема чекають на запровадження  страхової медицини.
   Вже зовсім скоро медики Дніпропетровщини матимуть можливість застосувати отримані навички. Адже вже в січні 2016го на базі військового госпіталю в Дніпропетровську відкриють новий центр психосоціальної реабілітації хворих.