четвер, 26 листопада 2015 р.

На роботу з вітерцем

     Чиновники  відмовляються  від автомобілів та пересіли на велосипеди. Зручними парковками для двоколісного транспорту обладнали Дніпропетровську облдержадміністрацію.
З прихильниками здорового способу життя спілкувалися наші журналісти.
     Дніпропетровськ стає європейським. В місті ще на початку осені відкрили декілька велодоріжок. Та зупинятися на цьому обласна влада не планує. Та більше – активний спосіб життя взялися популяризувати і самі чиновники. За ініціативою Дніпропетровської облдержадміністрації біля адмінбудівлі встановили нові парковки за проектом вело-активістів.
     Першим на залізному коні до стін адмінбудівлі приїхав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації . Чиновник розповідає, подорожувати велосипедом – зручно та досить швидко. А головне – такі вранішні прогулянки гарно впливають на стан здоров’я. Тож ініціативу своїх колег  побудувати сучасні велопарковки – підтримує. І анонсує появу в місті більшої кількості велодоріжок.
     Адмінбудівлі на двох колесах дістався і заступник керівника служби Автодору області. Подолав 17 кілометрів за 25 хвилин. Чиновник розповідає, саме велосипедом зручно тестувати якість доріг. Адже всі нерівності, як то кажуть, можна відчути на собі.
     Наразі відомо, що перша парковка не буде останньою. І до весни новими стоянками для велосипедів обладнають всі будівлі облдержадміністрації.