середа, 25 листопада 2015 р.

Зберегти нове життя.

   У дніпропетровському перинатальному центрі такий тренінг провели вперше. Молоді лікарі отримали змогу навчитися новому, а вже досвідчені медики – закріпити свої знання та підтвердити їх на практиці.
Про сучасні технології виходжування передчасно народжених дітей лікарям розповіли професори з усієї України, ділилися власним досвідом та дискутували на актуальні теми. 
   Тренінг відбувся завдяки співпраці дніпропетровських фахівців із всеукраїнською асоціацією неонатологів. Видатні професори провели семінар,  після чого продемонстрували  на муляжах основні прийоми реанімації немовлят. Манекени, які з точністю копіюють новонароджених, для перинатального центру закупила дніпропетровська облдержадміністрація. Відтепер такі тренування лікарі зможуть проводити у будь-який час.
   Тренінг зібрав усіх лікарів дніпропетровського перинатального центру. Корисним такий досвід виявився, як для завідувачів відділень так зовсім молодих спеціалістів-інтрернів. Самі медики впевнені, нові знання обов’язково стануть у нагоді, тим більше що на їхніх плечах така велика відповідальність – життя новонароджених.
   За словами професорів  всеукраїнської асоціації неонатологів, дніпропетровський перинатальний центр займає одну з  провідних  позицій в Україні. Цьогоріч процент виходжених недоношених малюків склав близько 76 відсотків, а це, за статистикою, близько до європейських стандартів. Та відтепер, сподіваються медики, врятованих дитячих життів стане ще більше.