вівторок, 24 листопада 2015 р.

Шанс на повноцінне життя.

   Нове сучасне обладнання подарували лікарні ім. Мечникова. Апарати для гемодіалізу медзакладу  презентували меценати. 
Медики запевняють, по якості та можливостям вони є кращими у світі.
   Вже майже 20 років пані Наталя змушена проходити процедуру гемодіалізу. За цей час вона змінила вже не один апарат. Жінка навіть наважилася на операцію по пересадці донорської нирки, та вона не прижилась. З того часу Наталя декілька разів  на тиждень по чотири години проводить у кімнаті для гемодіалізу. Говорить: новенькі апарати у лікарні Мечникова  -  це її шанс на повноцінне життя.
   На сьогоднішній день у лікарні Мечникова працює два десятки таких апаратів для гемодіалізу та цього тижня  презентували ще два. Медики говорять такий подарунок на вагу золота, адже кожен апарат обслуговує
   Процедуру проходять не лише дніпропетровці, тут лікуються і хворі з інших областей. Загалом у Мечникова з таким діагнозом перебуває  шість переселенців зі Сходу країни. Медики говорять, вони роблять все можливе аби рятувати людські життя та цінують допомогу від меценатів.
   Вартість нового обладнання складає більше півтора мільйони гривень. Лікарі запевняють, завдяки таким сучасним європейським апаратам їм вдасться повернути до повноцінного життя не одну сотню хворих.