середа, 11 листопада 2015 р.

День сільського господарства.

   Працьовиті люди – хороші врожаї. До дня сільського господарства, що традиційно святкують на третьому тижні листопада, в одному залі зібрали кращих хліборобів області.
За плідну працю та високий професіоналізм господарників відзначили грамотами та подяками.
   Подяку за плідну працю отримав і пан Геннадій Бруслїк. Музикант за освітою вже 15 років працює у сфері сільського господарства. Чоловік говорить, з піснею робота йде легше та веселіше. Про зміну професії він не пошкодував, адже, роботу свою любить. За неї чоловік неодноразово отримував відзнаки. За кожною нагородою, говорить, стоїть важкий буденний труд.
   Цьогоріч попри примхи природи господарники області потрудилися на славу. За останні 10 місяців виробництво сільськогосподарської продукції збільшилось на 2 відсотки. Загалом за обсягом виробництва Дніпропетровщина займає друге місце в країні. Такі високі показники заслуга хліборобів області.
   За останні 20 років на Дніпропетровщині зібрали близько 4 млн. тонн зерна. Цей врожай повністю забезпечує потреби області у зернових культурах. Та робота хліборобів потребує державної підтримки, тож на сьогоднішній день головним питанням регіону є створення продовольчої безпеки та розвиток аграрного сектору.