пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

Шістдесят дев’ята сесія міськради відбулася.

Депутатів ледь набралося на кворум, та в такому складі розглянути всі питання пленарного засідання не вдалося. Які проекти встигли затвердити, а які залишили на наступну позачергову зустріч – подробиці далі.
На чергове пленарне засідання міськради прийшло лише шістдесят чотири депутати – зала напівпорожня. Розпочали, як завжди, з гімну України. А далі перейшли до порядку денного. Перше питання, яке підтримали депутати – перерозподіл бюджету. Зазначеним проектом пропонують його збільшити за рахунок податку на доходи фізичних осіб на суму більше сімнадцяти мільйонів гривень та направити їх головним розпорядникам коштів міського бюджету.
Підтримали депутати і програму поглибленого вивчення української та іноземних мов та сучасних інформаційних технологій для школярів Дніпропетровська.
Не змогли порозумітися депутати вже на питанні про створення Державного архітектурно-будівельного контролю у міськраді. Адже вільних вакансій для працівників цього департаменту немає. А розширювати апарат виконкому депутати вважають недоцільним. Тож довго обговорювали можливі варіанти.
Сумнівалися депутати і в доречності приймати це рішення зараз. Пропонували також перевести до новоствореного департаменту працівників з нині діючих. Та все ж – більшістю  не підтримали жодного варіанту. Необхідність створення структури  депутати розуміють, та ось робити це аби-як не хочуть.
Поки вели дискусії втратили кворум . Тож вирішили відкласти це питання до наступного засідання. Тоді ж і розглянути земельні питання, до яких справа так і не дійшла. Та завершили на позитиві – нарешті, свої нагороди отримав почесний громадянин Дніпропетровська, головний лікар клініки Мечникова – Сергій  Риженко.