вівторок, 28 липня 2015 р.

Аномальна температура – горе для доріг. ( відео )

У зв’язку зі спекотною погодою магістралі міста, перегріваються та згодом деформуються під вагою великогабаритного транспорту. Погоду змінити не можна та вихід все ж є!
Для того аби попередити ямо утворення в області встановили ваговий контроль для вантажівок.
24 тони допустима вага для великогабаритних автомобілів. Та водії нехтують цією цифрою, а в умовах високих температур це вкрай згубно впливає на асфальтне покриття. Для того щоби магістралі міста на перетворились на  суцільні ями й встановили ваговий комплекс. Він контролюватиме вагу транспорту в області.
Інтенсивність руху найбільшими артеріям  міста дорівнює близько 30 тис автомобілів на добу. Серед них 30 відсотків це – вантажівки. В першу чергу саме цей великогабаритний транспорт шкодить дорожньому покриттю. Про це попереджають перевізників й дорожні знаки та  розраховані вони, переважно на сумлінних водіїв.
За надмірну вагу вантажівки водію доведеться викласти  штраф у 1 700 гривень.  Головна проблема в тому, що подібний ваговий пункт в області лише один. Та за словами представників Державтоінспекції робота такого комплексу ефективна.