четвер, 30 липня 2015 р.

Унесені вітром. ( відео )

Ще у кінці 2013 року на проспекті Правди  – місцева влада планувала завершити будівництво надземного пішохідного переходу. Планували, але досі не зробили. Найважливіший інфраструктурний об’єкт на сьогоднішній день залишається недобудованим. Чому припинилось будівництво , та коли нарешті люди зможуть користуватись переходом – дізнавались мої колеги.
Чудо перехід. Колись на нього покладали великі надії. Влада сподівалась, що він розвантажить головну магістраль міста. Дніпропетровчани  , що нарешті зменшиться кількість аварій. Але жодним  надіям так і не судилося здійснитись. І досі замість нового надземного переходу – незавершене будівництво. Люди обурені - та вже й не сподіваються побачити завершену роботу.
А ось в управлінні капітального будівництва – заспокоюють. Кажуть, дійсно будівельні роботи призупинялись , але на це були вагомі причини.
Також Олександр Кушвід – зазначив, залишились небагато , та найближчим часом люди зможуть побачити перехід у кінцевому його варіанті.
В планах чиновників збудувати 7 таких надземних переходів  по проспекту ім.. газети правда , але коли це буде, жоден конкретизувати не береться. Люди таких сміливих планів не розділяють, кажуть, нехай завершать хоча б перший перехід. А там вже видно буде що до чого.