середа, 8 липня 2015 р.

Уся історія становлення незалежності України – в одній експозиції.

 На базі Дніпропетровського університету внутрішніх справ організували виставка «Бойова слава України». Тут історія нашої держави представлена від Скіфів до подій на Сході.
Експозиція оформлена у форматі книги, що отримала назву «Бойова слава України». Великі стенди, як сторінки підручника з історії нашої країни, що  охоплює періоди  скіфів та сарматів, ілюструє розвиток козацтва, події світових війн та голодомору. Загалом все вмістили у восьми главах. Одну з яких лишили недописаною – Це історія сучасних бойових дій на Сході. За словами організаторів виставка створена для того аби підтримати ідею патріотичного виховання молоді.
Виставка складається переважно з експонатів власної колекції організаторів. Їх у ході польових пошукових робіт збирали декілька десятків років. На кожному стенді можна побачити до п’ятдесяти різних експонатів. Згодом експозицію використовуватимуть у якості навчального посібника для студентів університету внутрішніх справ.
Організатори впевнені для патріотичного виховання підростаючого покоління  не потрібно вигадувати щось нове, достатньо зберегти та донести до молоді, те , що ми вже маємо. Та зазначають долучитись до створення такого історичного об’єкту  може кожен.
По завершенню всіх необхідних приготувань експозиція буде доступною для всіх бажаючих. Відкрити її планують наприкінці серпня на День Незалежності.