пʼятниця, 24 липня 2015 р.

Тимчасове житло для переселенців. ( відео )

На Дніпропетровщині повним ходом йде ремнот старих будівель задля заселення туди біженців зі Сходу України.
Тільки за офіційними даними в області проживають більше дев’яноста тисяч людей з Донбасу. І не всі з них можуть забезпечити себе житлом. Відтак, проблема їхнього розселення і досі актуальна.
Реалізція проекту стала можливою завдяки плідній співпраці Облдержадміністрації, фонду «Допомога Дніпра» та представництва ЄС в Україні. Після проведення переговорів із Європейськими партнерами Дніпропетровщина отримала півтора мільйони євро на вирішення житлового питання переселенців. Тож, більше десятка занедбаних будівель вже скоро отримають друге життя.
Будівлі, що приймуть до себе багатотисячну армію переселенців, належать до комунальної або державної власності. Тож, після того, як люди зможуть повернутися до своїх квартир на Сході, всі ці будинки слугуватимуть за призначенням. В гуртожитках житимуть студенти та викладачі, а в лікарнях рятуватимуть життя. Наразі ж, в гуртожитку на проспекті Петровського демонтують старі комунікації та готуються до капітального ремонту.
Таким чином, найменш забезпечені переселенці матимуть цілком нормальне житло. До того ж – більш комфортне ніж наметові містечка чи модульні будинки. Згідно з планом – вже в жовтні відремонтовані гуртожитки здадуть в експлуатацію. Тож, чекати вимушеним переселенцям залишилося вже недовго.