вівторок, 14 липня 2015 р.

Для бізнесу закон не писаний. ( відео )

 У цьому впевнені мешканці, які проживають по вулиці Робоча. Зранку біля Міжшкільного комбінату,  люди  перекрили дорожній рух.
Запевнили, пішли на крайні заходи тільки для того, щоб їх почули та припинили незаконне будівництво. За словами жителів,  майбутній торгівельний  павільйон встановляють всупереч закону.  Та  й на додачу до всього він  перекриватиме вихід до самої дороги. Тож на чиєму боці закон – дізнавалась Юлія Ільницька.
Відповідь на це питання - хвилює кожного , хто мешкає за Адресою Робоча 73.  Місцеві жителі обурені будівництвом, яке розгорнулось  біля їхнього дома. Мовляв й так ніде яблуку впасти -  не те що нові торгівельні павільйони будувати.
Повним ходом із самого ранку розпочалось будівництво. Величезні ями та купа металу -  це все, що залишилось замість охайних парканів і зеленої алеї. Та окрім естетичної краси  в небезпеці опинилось життя та здоров*я самих людей.
Люди , які вийшли на мітинг - впевнені , таке будівництво незаконне, адже розпочали його забудовники  на при будинковій території без їхньої згоди. Але за словами представника будівельної фірми – документи в них у повному порядку і буквою закону нехтувати не збираються.
Про те , що папери  у забудовника в повному порядку – підтвердили й правоохоронні органи. Припиняти будівництво вони не мають права. Але, міліція заспокоює - такі незручності - тимчасові.  По закінченню будівництва паркан приберуть, а усі зрубані дерева, забудовник їм відшкодує. То ж усі сторони цього конфлікту залишаться задоволені.