вівторок, 14 липня 2015 р.

Слава Героям АТО

Державний комітет телебачення і радіомовлення України започаткував новий проект «Розкажи про героя», мета якого - зібрати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на сході України для поширення їх у ЗМІ.

На базі FTP-сервера Полтавської ОДТР'К «Лтава» збиратиметься аудіовізуальна продукція (фільми, теле- та радіопрограми, ролики тощо) про події на сході України, протистояння українського народу загарбницькій політиці Росії. Телерадіоорганізації всіх форм власності можуть розміщати на інтернет-платформі свої власні роботи, водночас уже оприлюднені твори можна вільно завантажувати за посиланням ftp://ato5:111111@81.30.161.206/ та використовувати для трансляції у своїх ефірах.

Щоб долучитися до проекту, необхідно надіслати посилання на свій аудіовізуальний твір електронною поштою на адресу pol@tvradio.gov.ua та надати Держкомтелерадіо невиключні права на публічне використання цього твору на телевізійних каналах України та його фрагментів для анонсування показів. Довідкова інформація за тел. (044) 279-32-94.