середа, 22 липня 2015 р.

Дорога чи тільки напрям? ( відео )

 Нині в області заходилися латати  автошляхи.  Десь роблять ямковий ремонт, а десь - укладають новий шар асфальту. Та от як підготувати автотранспортні шляхи до зими?
Над цим запитанням вже сьогодні замислилися в Дніпроавтодорі. підбили підсумки минулого року та  пообіцяли цієї зими не повторювати власних помилок.
Чи зможуть Дніпропетровські дороги пережити зиму? Або весною ми побачимо як з під снігу з’являються перші ями? У Дніпропавтодорі запевняють, що урок засвоїли, тож стан 9000  км обласних доріг буде задовільним. Зусилля об’єднають із профільними службами ОДА.
За інформацією дорожньої служби, головна проблема – завершити ремонт доріг державного значення. Встигнути потрібно до 1го вересня. До цієї ж дати необхідно підготувати мінімум 75 відсотків паливних та інертних матеріалів. Всі підготовчі заходи вже прописані у відповідному наказі.
Представники ДАІ та МНС, в свою чергу, пообіцяли : цього року взаємодія із «дорожниками» буде більш злагодженою. Адже, події минулого року, коли  на трасі Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя  в заметах застряли 160 автівок, ніхто не хоче пережити знов. Тож, маємо сподівання, що ця зима принесе святковий настрій, а не перекриє шляхи автомобільного сполучення.