субота, 27 червня 2015 р.

Він поїхав у зону АТО аби показати правду. ( відео )

 Озброївшись фотокамерою Роман Малко зробив світлини в гарячих точках на Сході. 
У його об’єктив потрапили 29 – й блокпост  Золоте, Станиця Луганська, Докучаївсь. Зараз виставка робіт фотографа представлена в холі обласної державної адміністрації. Усі пожертви зібрані від експозиції, направлять до Харківської волонтерської організації «Схід і Захід». На закупівлю форми та військового взуття.
Кожен знімок то окрема історія з життя на Сході. Більшість фото зроблені одразу після чергових обстрілів. Тому на думку автора ці світлини  пронизані трагічними та непідробними емоціями. Фотохудожник зазначає на знімках  немає кривавих сцен насильства, всі вони соціального характеру. Знівечені долі сотень людей та біль на обличчі солдата – красномовніше будь яких слів.
ТСпочатку свої фотороботи Роман виклав у соціальну мережу та згодом йому запропонували влаштувати виставку. Ключовими роботами експозиції автор вважає ось цей знімок. Фото зроблено одразу після бою у Станиці Луганській. Організатори говорять така виставка  – не від’ємна  частина історії.
Марина прийшла на виставку разом з дОнькою. Жінка говорить, що такі заходи спонукають людей робити певні висновки та весь жах зображений на фото необхідний.
Вже через 2 тижні Роман планує знову повернутися у зону АТО, та всі 58 робіт чоловік подарував області, щоб дорослі пам’ятали про страшні події на Сході, а діти вчились на наших помилках.