пʼятниця, 22 травня 2015 р.

До обласної клінічної лікарні імені Мечнікова щодня прибувають поранені бійці із зони бойових дій. ( відео )

 Всі вони - під пильним наглядом лікарів. За кожне життя медики цілодобово ведуть запеклу боротьбу.
І небезуспішно. Більшість тяжкохворих одужують і завдяки висококваліфікованим спеціалістам, і завдяки найсучаснішому обладнанню. Наша знімальна група побувала в одному з відділень лікарні.
До відділення реанімації та інтенсивної терапії політравми обласної клінічної лікарні імені Мечникова щодня прибувають поранені бійці. Тут знаходяться найтяжчі – від доби до півтора місяця. Все залежить від отриманих поранень. Як тільки стан стабілізується, воїнів-пацієнтів переводять до військових шпиталей та інших лікарень.
В одній із палат відділення четверо бійців. Воїни різного віку, поранення отримали у різних точках лінії фронту. Та так співпало, що всі четверо мають однакові імена. Поєднує їх і те, що у боротьбі за життя вони за допомогою лікарів   - перемогли.
35-річний боєць Юрій  пройшов крізь  пекло  військових сутичок. нині в палаті  він ледь стримує хвилювання та сподівається, що його почують державні керманичі:
Кожного Юрія з нетерпінням чекають вдома. Як і інших наших хлопців, імена яких рідні та друзі повторюють щодня з надією на краще. Медики  роблять все, щоб врятувати життя кожного воїна. Тут  в обласній лікарні працюють на повну силу і вдячні всім небайдужим за допомогу.
Наразі у лікарні боряться за  життя ще  п’ятьох тяжкопоранених бійців. ЇХ привезли напередодні з зони АТО. Стан двох – вкрай тяжкий.