четвер, 21 травня 2015 р.

Наскільки важливі щеплення для дитини? Чи потрібно це робити і хто має платити за вакцину? ( відео )

 Адже з 2009 року в Україні діє державна програма імунопрофілактики та захисту населення і кожен маленький мешканець нашої держави має право отримувати її безкоштовно. Яка ж ситуація насправді дивіться далі.
Народив дитину  -   приготуйся до великих витрат. За цим правилом живуть майже всі молоді родини України. Щоб виховати гідного громадянина нашої держави батьки мають володіти не абияким стартовим капіталом. З перших днів існування,  маленька людина  потребує, звісно ж – уваги… та чималих грошей на дитяче харчування, одяг та засоби гігієни.  Нещодавно з.явилася ще одна стаття витрАт. Тепер більшість батьків нашої області змушені за власний кошт купувати дорогу вакцину для щеплення своєї малечі.
Лікарі області кажуть – зовсім відмовлятися  від щеплень не варто! І радять батькам, по можливості, все ж-таки купувати вакцину самостійно. Адже мова йде про майбутнє здоров.я вашої дитини. Наскільки це реально ми запитали у  молодої матусі Ксенії.
Те що в області катастрофічно не вистачає вакцини проти туберкульозу підтверджують і лікарі.
Схожа ситуація зараз і з вакциною від Гепатиту В – говорить Ксенія. В поліклініках її немає, а купувати самостійно молода родина зараз не в змозі.
Тож сьогодні, родини з маленькими дітьми стали заручниками складної ситуації. З одного боку батьки розуміють важливість вакцинації власної дитини, а з іншого  - не кожна родина сьогодні може запросто виділити із сімейного бюджету потрібну суму грошей.