пʼятниця, 15 травня 2015 р.

Дніпропетровськ – місто волонтерів. ( відео )

Це довів і всеукраїнський моніторинг присвячений благодійництву у ці не легкі часи. Про результати цієї перевірки дізнавалася і моя колеги.
Останні події в Україні підняли волонтерство на новий рівень. Цих небайдужих людей можна зустріти у кожному місті. Аби виявити кращі волонтерські практики та показати приклад іншим  -  провели спеціальний моніторинг. Досліджували спільну працю громади, влади та ЗМІ. Результати по Дніпропетровську – на високому рівні.
Вероніка, одна із представниць волонтерського руху. Розповідає, що  влада та ЗМІ завжди готові до співпраці. Та все ж хоче, ще більше інформаційної підтримки.
За результатами моніторингу тринадцять відсотків всіх матеріалів у регіональних новинах присвячені  волонтерству та благодійності. І хоч науковці цей показник називають високим, не потрібно забувати що крім новин на телебаченні є і багато інших проектів.
Співпраця між волонтерами, владою та ЗМІ триває. Спілкуватимуться вони і за допомогою он-лайн включень. А фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива», що відкрилась на другому поверсі міської ради. Як своєрідний доказ: у нас чимало небайдужих та активних людей, що поспішають на допомогу іншим. На тому і тримаємося.