пʼятниця, 15 травня 2015 р.

Бізнес для переселенців. ( відео )

На 11 травня у Дніпрпетровську було зареєстровано 83 з половиною тисячі переселенців.
Серед них велика кількість підприємців зі східного регіону,які змінили місце ведення власного бізнесу і обрали Дніпропетровщину. З метою обговорити проблеми бізнесу, за участю представників влади, громадськості і бізнесменів з окупованих територій, відбувся круглий стіл. На ньому були присутні і наші журналісти.
У людей, яким довелось залишити свої домівки у зоні конфлікту існує купа проблем. Та найактуальніші - фінансові. У вересні 2014 року Верховною радою було прийнято закон, який  вставновлює мараторій на нарахування штрафів за кредити, спрощує процедуру реєстрації бізнесу, та вводить пільги.
Рік тому на Дніпропетровщині було започатковано програму для розвитку малого та середнього бізнесу. Окремим пунктом цієї програми є підтримка переселенців, які зареєстрували свій бізнес на території області. Пан Андрій один з тих бізнесменів, які перереєструвалися у Дніпропетровську. Каже, залишатися у Горлівці, де жив і працював, було небезпечно. Тому перевіз до Дніпра не тільки свою сімью, але і фактично 100 відстоків колективу. Його компанія займається вантажними перевезеннями з 2009 року. Завдяки мобільності бізнесу і вдалося його врятувати. А ще зауважив, що вже надає робочі міста і Дніпропетровцям. Каже для підприємців зі Сходу Дніпропетровська область стала найбільш привабливим регіоном для ведення бізнесу.
Підтвердження цьому статистика-  більше ..... Нових підприємців.