середа, 11 жовтня 2017 р.

Ранковий коктейль. 11.10.2017

Мистецький проект "Життя на "нулі"" - Інна Ермакова та Богдан Кириченко.
Сьогодні, вони завітають до «Ранкового коктейлю»! З ними ми поговоримо про нову мистецьку платформу для воїнів і відкриття незвичайної виставки, яка стартуватиме у Дніпрі вже 12 жовтня.Він зробив успішну кар'єру у Росії, а з початком окупації Криму і подій на Донбасі переїхав до України. Володимир Назаров – відомий композитор, режисер театру і кіно – зараз ставить україномовний мюзикл в Академічному театрі Шевченка. Уже 15 жовтня виставою «Скрипаль на даху» розпочнеться сотий, ювілейний сезон.Наша знімальна група першою побачила підготовку шевченківців до цієї яскравої події!

Як створюється сучасне українське кіно? На що йдуть молоді актори, аби отримати роль? Як відбувались зйомки таких відомих кінострічок, як Червоний та Шляхетні волоцюги? Про усе це і не тільки поговоримо з актором театру і кіно Ярославом Безкоровайним

«Мовний Лікбез»

Жити в Україні і не володіти державною мовою – це моветон. Саме тому щосереди в ранковому ефірі виходить рубрика, яка покликана навчити нас правильно розмовляти українською. Позбавляймось суржику разом!