понеділок, 9 жовтня 2017 р.

Ранковий коктейль. 09.10.2017


Чарівна українська письменница Вікторія Амеліна завітала до "Ранкового коктейлю" та перезентувала нам свою нову книгу "Дім для Дома".


Софія Легеза - юна поетеса та талановита співачка. Учасниця багатьох співочих конкурсів. В майбутньому вона мріє професійно співати та заробляти багато грошей, на які вона хоче побудувати будинок для бездомних тварин. Дивимось!


Як кажуть, світ не без добрих людей. Людмила Хапатько, волонтер центру допомоги переселенцям, навчає живопису дорослих та дітей. На минулому тижні відбулося чергове тематичне заняття. Давайте подивимось, що цікавого там відбувалося.


Про важливість живого спілкування розмовляли з кастинг-менеджером соціального ролику Артемом Пономаренко. Долучитися до проекту та стати актором може будь-хто. Вік не має значення! Бажаєте подробиць? -пишіть - https://m.facebook.com/profile.php?id=100001471483295


З самого дитинства багатьох хлопців приваблює швидкість, екстрим і подолання перешкод. Все це сприймається ними, як виклик. Заняття мотокросом - вірний спосіб втамувати спрагу до спортивних досягнень та провести час з великою користю і інтересом.