субота, 3 червня 2017 р.

Авто для поліції

   38 позашляховиків отримали поліцейські Дніпропетровщини. Всього  635 автомобілів Україні передала японська сторона  в рамках Кіотського протоколу. Автівки з електричними двигунами Дніпропетровська область отримала першою в Україні.
   На Фестивальному причалі вишикувались новенькі поліцейські електрокари. Двигуни в них гібридні. Під капотом розміщені одразу бензиновий двигун і акумулятор, повної зарядки якого вистачає на 100 кілометрів.
   Окрім екологічності та економічності поліцейські виділяють і інші переваги новеньких автівок.
   Новий позашляховик протестує Сергій по дорозі у Кам’янське. Саме туди передають його патрульну машину і ще 9 таких. Решта автівок відправиться у Павлоград, Новомосковськ, Нікополь, Жовті Води, Синельникове, а також у Дніпровський та Криворіжський районні відділи поліції. Дніпропетровщина стала першою в Україні областю, яка отримала у розпорядження поліцейські електрокари.
   За словами міністра, у листопаді 2017 року до України мають привезти ще 95 таких авто. Разом з тим, у процесі урочистої передачі автівок,  ключі від квартир вручили викладачам університету внутрішніх справ. Та ключі від двох квартир отримала мати, загиблої у вересні минулого року, поліцейської Ольги Макаренко. Це житло для двох її діточок.