вівторок, 23 травня 2017 р.

Пісні народжені в АТО

   У Дніпрі пройшов другий фестиваль «Пісні народжені в АТО». Для виступу відібрали двадцять найкращих композицій. Серед учасників – і нові виконавці, і вже відомі публіці артисті. Ті атовці, що виступали на фестивалі торік.
   Перший фестиваль «Пісні народжені в АТО» мав великий попит серед атовців, зокрема чимало з них виявили бажання представити свою творчість на розсуд глядачів . Не менше зацікавлених вирішили спробувати власні сили і на другому фестивалі, який пройшов у Дніпрі цими вихідними.
   Всі учасники фестивалю – атовці. Пісні, що відібрали цього разу – були написані саме в зоні АТО.
   Євгенія – прийшла подивитися концерт. Запевняє, не є прихильницею соціального мистецтва. Тим не менше, розуміє, у такий складний для українців період – без подібної творчості не обійтися.
   Один із учасників фестивалю – Ігор Чейківський. Позивний – артист. Для фестивалю обрав не свою композицію, її для нього написав інший автор,
   Сергій сьогодні виконуватиме пісню, текст якої написав під час проведення спецоперації в зоні Донецького аеропорту.
   Музику на цю композицію написав товариш Сергія – Денис Мусієнко. Нині хлопці разом навчаються в Одеській військовій академії.
   Всього у фестивалі взяли участь двадцять виконавців. П'ятнадцять з них – нові учасники, п’ять – ті, що полюбилися слухачам із першого фестивалю. Та виконують вони вже нові пісні. Пізніше ці композиції увійдуть до нового збірника «Пісні народжені в АТО».