середа, 31 травня 2017 р.

Хтось на війні втрачає, а хтось – наживається

   Поки одні гинуть та отримують травми, захищаючи кордони рідної неньки – інші влаштовують незаконний бізнес, займаються шахрайством та мародерством.
   У Дніпропетровській облдержадміністрації  викрили шахраїв, що вирішили збагатитися на війні, що нині триває на сході країни. Схема злодіїв була простою та, як виявилося, доволі вдалою – до деякого часу.
   Розкрити схему вдалося, коли дехто з підприємців Дніпропетровщини не прийняв на віру слова шахраїв та зателефонував до облдержадміністрації. Там почали розбиратися в ситуації та зрозуміли, бізнесменів просто дурять. Відразу ж вирішили впіймати злочинців на гачок.
   Нині відомо вже про близько сорока людей, що стали жертвами шахраїв. Це люди, з Дніпропетровської, Одеської, Львівської та Київської областей. Злочинцями ж виявилися три особи у віці від двадцяти до тридцяти п’яти років. Один з них деякий час мас тісні зв’язки з волонтерами та атовцями, це і допомагало здійснювати злочини.
   Шахраї були затримали двадцять сьомого квітня. Їм обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Ведеться слідство.