пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Пам'яті загиблих автомобілістів

   Під урочисту музику з квітами у руках. Напередодні дев’ятого травня дніпряни вшанували пам'ять воїнів – автомобілістів, які загинули в роки другої світової війни. Біля пам’ятника героям зібралися переважно колеги та родичі. Зі сльозами на очах вони згадували подвиги рідних.
   З кермом у руках до Великої перемоги. Перевезення техніки, зброї та продовольства. Евакуація поранених та доставка медикаментів. У роки другої світової всю цю роботу виконували військові автомобілісти. Напередодні 9 травня близько сотні людей зібралися біля пам’ятника цим героям, аби вшанувати їхню пам'ять.
   Серед сивочолих ветеранів, які прийшли вшанувати пам'ять колег і пан Віктор. До лав армії його мобілізували у 14 років. Згадує, тоді на звичайному дерев’яному возі хлопчиком він доставляв  на аеродром бомби.
   Наразі Віктору Степановичу вже 89 років. У сфері перевезень він пропрацював понад півстоліття. Говорить, пам’ятати подвиг героїв це невід’ємна частина нашого життя.
   Вже 47 років дорожники та автомобілісти збираються згуртованим  колективом аби згадати героїв та покласти квіти до їхньої могили.
   Окрім покладання квітів  та душевних пісень біля меморіалу ветерани вітали один одного з днем Великої Перемоги.
   Цього дня біля монументу пролунала не одна фронтова пісня. Наступного року дорожники та автомобілісти сподіваються зустріти свято у тому ж колі.