середа, 31 травня 2017 р.

Добудови у під'їздах

   До редакції новин 51-го звернулися стурбовані жителі  багатоповерхівки, що на проспекті Героїв,19.  Проблема, що постала перед ними – забудови у під’їзді, котрі з’явилися там без дозволу всіх мешканців будинку.
   Віктор Дмитрович проживає у будинку не перший рік, вражений тим, що один із жителів так нахабно, не спитавши у сусідів дозволу, почав будувати комори для власного комфорту. Та ще й не на одному поверсі, а одразу на трьох.
   Щоб вирішити  проблему мешканці зверталися і до поліції.
   Нам вдалося поспілкуватися з мешканцем однієї з квартир, представники яких і домовилися про будівництво побутових приміщень на 3 поверхах. Пан Олексій, свої дії пояснює так.
   Проте не до вподоби жителям будинку і камери відеоспостереження, котрі поставив пан Олексій.
   Проте як все ж бути, якщо компроміс жителі не знайдуть, і далі наполягатимуть на знесенні цих комор. Куди їм звертатися по допомогу?
   Тож як пояснюють представники міської влади, у таких випадках слід звертатися до державної архітектурно-будівельної інспекції, а далі бюрократична тяганина, перевірки і таке інше. Але щоб не допустити подібних ситуацій, краще все ж знаходити спільну мову із сусідами по будинку, та разом вирішувати: як і що змінювати у вашому під’їзді .