вівторок, 30 травня 2017 р.

Небезпечні майданчики Дніпра

   Синці, порізи та забої – і це тільки невелика частина того, з чим можуть зіткнутися діти на, здавалося б, безпечних дитячих майданчиках.
   Випадки травматизму дітей на майданчиках Дніпра  трапляються все частіше. І як правило стається це як і на старих майданчиках, які вже непридатні для використання, так і на нових, які теж можуть стати загрозою для дитини. Зовсім нещодавно у сквері Героїв обірвалися троси однієї з гойдалок, у момент, коли це сталося, на колисці знаходилися діти. На щастя тоді ніхто не постраждав. Звичайна гра на майданчику закінчилася травмою і для Микити. Після прогулянки хлопчина повертався вже з синцем на підборідді. Мама хлопчика Ірина говорить, що подібні випадки все частішають, особливо на старих майданчиках, де гойдалками вже просто неможливо користуватися.
   Вказує жінка і на небезпеку розміщення подібних майданчиків, адже дуже часто знаходяться вони біля проїжджої частини, що посилює небезпеку для малечі.
   Проте небезпечними для малечі можуть стати і нові майданчики впевнена пані Ірина.
Аби розібратися, хто все ж відповідальний за перевірку та ремонт дитячих майданчиків ми звернулися до комунального підприємства «Спорт Дніпро», на балансі яких і знаходяться майже всі майданчики міста.
   Чиновники  зазначають, що боротьба зі старими та пошкодженими майданчиками ведеться, проте і це потребує часу.
   Попри це проблема не вирішена, і поки небезпечні майданчики не ліквідовані, відповідальність за малечу лежить на плечах батьків.