середа, 3 травня 2017 р.

Поранені в Мечникова

   За вихідні до Дніпра доправили шістьох поранених бійців зі Сходу держави. Медики кажуть, троє з них у вкрай важкому стані. За свята чоловікам перелили близько десяти літрів крові. Наразі боротьба за їхнє життя продовжується у лікарні імені Мечникова.
   Мінно – вибухове поранення голови та як результат складна операція. Цими вихідними разом з іншими бійцями до лікарні імені Мечникова доправили дев’ятнадцятирічного Романа.   Медики кажуть, хлопець отримав серйозне поранення та був у вкрай важкому стані. Осколок від снаряду залетів  у скроню та зупинився біля лобної частини. Медики кажуть, наразі Роман вже прийшов до тями, його стан стабільний.
   З пораненням голови до Дніпра доправили і Костянтина. Мінно – вибухове поранення чоловік отримав у Мар’їнці. Першу медичну допомогу йому надали на передовій.  Чоловік розповідає, у зоні АТО служив за контрактом півтора роки. Говорить, останнім часом обстріли на Сході держави щодня посилюються.
   Найважчим пацієнтом лікарі називають Олексія. Під час бойових дій на Сході держави чоловік отримав чисельні мінно-вибухові поранення. Шматки снаряду потрапили  у живіт, голову та відірвали нижню кінцівку. Медики й досі борються за його життя.