четвер, 18 травня 2017 р.

Візит Князєва

   У Дніпропетровській обласній поліції підбили проміжні підсумки службового розслідування щодо дій поліції під час подій дев’ятого травня. Нагадаємо, що на свято Дня Перемоги, у Дніпрі сталася сутичка між ветеранами АТО та так званими тітушками і поліцією. У Дніпро з робочим візитом прибув голова Нацполіції України Сергій Князєв. Він розповів  просувається розслідування.
   У приміщенні обласної поліції Дніпропетровщині підбили перші підсумки окремого розслідування, яке провели за участі голови Нацполіції України – Сергія Князєва. Він зазначив, нині вже встановлено особистості двадцяти п’яти осіб з боку однієї зі сторін-провокаторів. Вони визнані  причетними до масової бійки, що відбулася дев’ятого травня.
   Під час проведення розслідування комісія підтвердила непрофесійність дій та наказів керівників вищої та середньої ланки поліції області та міста. Це – підкреслив Князєв і призвело до перевищення повноважень деякими поліцейськими, в тому числі рядового складу.
  У переліку також недостатня кількість груп були забезпечені засобами фото та відеофіксації, а на місці події була відсутня «антиконфліктна група» поліцейських, що пройшла спеціальне навчання, аби вміти попередити подібні ситуації. Все це і призвело до досудового розслідування дій поліцейських, що нині проводить прокуратура.