середа, 26 квітня 2017 р.

Хіба не видно, що руйнується?

   У центрі Дніпра стоїть будинок, на який закривають  очі комунальники  та міська влада.
   Вода каміння точить. Цей вислів у прямому сенсі стосується будинку, що стоїть у центрі Дніпра за адресою Челюскіна,8.  Головна проблема – відсутність зливових стоків на даху. Через це стіни будинку постійно вологі і тріскаються.
   Наводити лад мешканцям будинку доводиться самотужки і за власні кошти, хоча вони вже неодноразово звертались до комунальних служб.
   Руйнівними порами року є осінь та весна, коли йдуть проливні дощі. А квітнева  негода змусила мешканців перших поверхів змайструвати імпровізовані пороги, аби мати змогу вийти з квартир.
   Ситуація з порушенням  стін лише погіршується, люди не в змозі полагодити це самостійно. Оскільки комунальники не реагують, мешканці звернулись на гарячу лінію міськради.
   Поки будинок, що знаходиться у центрі міста за адресою Челюскіна, 8 руйнується на очах, мешканці у відповідь на свої звернення до місцевої влади отримують лише відписки
   «Встановлено, що зливова система потребує поточного ремонту. Питання виконання вищевказаних ремонтних робіт буде розглянуто при формуванні планів поточного ремонту житлових будинків на 2016 рік.»
   2016 рік минув, а відписки продовжують надходити.
    «Роботи по частковому ремонту водостічного трубопроводу заплановано виконати в черговому порядку у другому кварталі 2017 року».
   Ми написали запити у відповідні інстанції та чекаємо на відповіді.