пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

У лікарні ім. Мечникова триває тренінг із екстремальної медицини

    Вибух, поранені - тренування проходять в умовах, наближених до реальних.
   Таким чином, разом із колегами з Великобританії наші фахівці вдосконалюють тактику надання медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Нові знання отримують не з книжок або лекцій, а відпрацьовують на практиці.
   За легендою, студенти вирішили організувати пікнік на природі. Та необачна поведінка з вогнем привела до трагедії. 
   Задача медиків – врятувати життя. Лікарі прибувають за кілька хвилин. У першу чергу – їм необхідно оглянути постраждалих, та з’ясувати, кому наразі допомога потрібна терміново. Пацієнтів ділять на групи –  за тяжкістю травм. Тих, хто може пересуватися самотужки - відводять від місця трагедії, та доправляють до лікарні. Найтяжчим – надають невідкладну допомогу.
   Найскладніших пацієнтів забирає швидка. Поки постраждалі в дорозі, реанімаційні дії тривають.
   Вже у реанімації біля пацієнтів збирається команда лікарів. Водночас медики займаються кількома хворими. Постраждалих продовжують доправляти. Кожна секунда – може стати вирішальною. 
   Саме так наші лікарі навчаються вже кілька днів. Ініціювали тренінг медики з Великобританії. Вони приїхали до України, аби поділитися власними знаннями. Більшу частина знань дніпровські лікарі засвоюють на практиці.
   Учать у практичних заняттях взяли мечниківці, волонтери та закордонні медики. Завдяки здобутим навичкам, сподіваються лікарі, кількість врятованих життів буде більшою.