четвер, 13 квітня 2017 р.

Скільки не тисни, а він не приїде

   Мешканці багатоповерхівки на вулиці Мандриківській звернулися до редакції нашого каналу з проханням допомогти, ось вже як 2 місяці в них не працюють ліфти.
В будинку мешкає близько 50 пенсіонерів, для них піднятися до себе в квартиру справжнє випробування.
   Без такої важливої деталі житлового будинку, життя стало схожим на щоденні змагання, проте учасники аж ніяк на спортсменів не походять. Вийти до магазину або просто на вулицю тепер майже неможливо.
   Але самі по собі ліфти не зламалися, кімнату, де стоїть обладнання просто обікрали, з приводу цього жителі звернулися до поліції, проте ,там їхньою проблемою не надто зацікавилися.
   Після цього мешканці зверталися і до «Дніпроліфту» і до департаменту житлово-комунального господарства, проте – марно, скрізь чули лише відмовки, та вже втратили надію на те, що їм хтось допоможе.
   Ліфт ваш, ви його і охороняйте, проте чергового з собакою біля ліфтової не поставиш, для того щоб крадіжки не було знову, мешканці вигадали інший спосіб, власним коштом встановили замки на ліфтову кімнату, та укріпили підхід до ліфта металевим щитом.
   Тому варіант у жителів цього будинку залишається один, сплатити борги за користування ліфтом. І хочу вся сума складає 20 тисяч гривень, для ремонту буде достатньо сплатити половину або більшу частину від суми і після цього комунальники запустять хоча б один ліфт.   Проте де літнім людям взяти таку суму, і скільки ще доведеться жити без ліфта залишається невідомим.