четвер, 20 квітня 2017 р.

Військове таксі

   У Дніпрі запустили таксі, водіями якого працюють ветерани АТО та волонтери. Зароблені кошти витратять на придбання позашляховика для української армії. Як новоспечені таксисти справлялися з незвичною для них роботою?
   Кирило повернувся з зони АТО наприкінці березня 2015-го. Служив у 93-ій бригаді. До війни чоловік працював в університеті внутрішніх справ. Після демобілізації продовжив свою справу. Та коли дізнався про проект War Taxi, одразу ж вирішив змінити на декілька днів свою професію, та попрацювати таксистом.
   Усього у War Taxi працюватимуть п’ятеро водіїв. Це колишні атовці та волонтери. Пані Галина – ще одна учасниця акції. До АТО вона працювала комерційним директором у нафтовій компанії. Та коли у нашу країну прийшла війна, жінка не змогла залишитись осторонь. З вересня 2014-го вона - водій-парамедик команди швидкого реагування на Сході. Тож добре знає потребу української армії у позашляховиках. Тому, каже, і бере участь у цьому проекті вже вдруге. Вперше War Taxi стартував у Києві, там жінка була однією з перших бажаючих спробувати себе у ролі водія. Тепер вона працює  на авто, кошти на яке зібрали у Львові, де проводили наступну таку акцію.
   Авто, на яке зібрали кошти у Львові, тепер заробляє  гроші у Дніпрі. По закінченню акції машину відправлять до 24-ої бригади.
   У Дніпрі War Taxi таксі працюватиме три дні.
   Таким чином, впевнені організатори проекту, їм вдасться зібрати необхідні кошти для придбання позашляховика для української армії. У Києві та Львові, розповідають, навкруги цієї акції був справжній ажіотаж: замовлень було багато, грошей зібрали достатньо. Бо це, наголошують, не лише можливість доїхати додому з комфортом, та тим самим допомогти нашим бійцям. А для містян – це гарна нагода поспілкуватися з героями України, які будуть їхніми водіями.